Štítky: Linhai 300, led čierne pásy, led prihlásiť, ryby háčik, 12v led pracovné, 194 žiarovka pätica, audi s, čeľuste, neon ws2811, neónové svetlo prihlásiť.

€5.90 €8.94
  • Skladom
  • k968


Celý obchod zľavu, vitajte v mojom obchode pre návštevy. To je skvelé pre zdobenie svojho auta. Vytvára romantickú atmosféru Tohto EL vodič je skvelé pre auto dekorácie, nočné kluby, politické strany, tmavé chodby, takmer všade, kde si môžete predstaviť.

Popis výrobku: Vlastnosti: 100% Zbrusu Nový Kvalitný Tovar a cenu Nižšiu& Vysokej Kvality. Má 5 mm hrúbky fin,jednoduché vloženie do priestoru auta facia a interiérové panely. Je ideálny pre zdobenie interiéri automobilu ako je za dverami,spolu dosky čalúnenie vo vnútri batožinového priestoru niekde. Návod na použitie: *Studené svetlo musí byť pripojený s pohonom na použitie, a nie môže byť pripojený priamo k zdroju napájania. *Studené svetlo môže pomocou obojstrannej lepiacej pásky alebo lepidla pevné a potom v aute. *Studeného svetla môže znížiť použitie, vystrihnúť časť môže byť vyradené, vlastníctvo dĺžka nemá vplyv na použitie zvyšnej časti. *Ak ste rezanie byť nemôže použiť , pretože na rezanie viesť k skratu, aby ste opäť znížiť malá časť je OK *ŠPECIÁLNA POZNÁMKA* Keď je toto menič funguje,bude to robiť trochu buzz hum zvuk. To je normálna situácia,nebude obťažovať vás!prosím, informujte sa, že. Ak ste perfekcionista,prosím, nenechajte ho objednať. Package zahrnuté: 1x 5 Metrov EL Drôt 1x 12V Invertor

Vezmite prosím na vedomie, že správne elektródy je pripojené. V prípade, ak pripojenie nie je v poriadku, bude to spôsobiť skrat škody. Popis: Pružný a vode odolný,môžu byť ohnuté do akéhokoľvek tvaru a nakrájame na ľubovoľné dĺžky Môže ponúknuť 360 stupňov osvetlenie úspora Energie,dlhá životnosť,Životnosť viac ako 15 000 hodín Priemer Drôtu:2.3 mm Drôtu Dĺžka:5 metrov, Pracovná teplota:-40C~80C 12V Invertor,Vstupné napätie 12V(Svetlá sám je 110V) Color:Red/Orange/Yellow/Green/Blue/Pink/Biela/Žltá zelená/Fialová/Ice blue (10-farba voliteľná) 1. Zadarmo ohýbanie: Vložiť alebo pozastavenie, môže byť vykonaná v akomkoľvek grafika,dĺžka môže byť rez, jednoduchá inštalácia. 2. Dlhá životnosť: Low-power elektródy, Drôty praktické a bezpečné, nepremokavé, žiadne žiarenie, životnosť až 10000 hodín. 3. Mäkké svetlo neoslňuje: bezpečnosť Jazdy je zaručené,a veľmi módne, zlepšiť svoje jazdy, šetrné k životnému prostrediu,zelená, nízka spotreba energie. 4. Široké použitie Viacerých farieb voliteľné: Širokú škálu aplikácií, sú k dispozícii na dvere, stredovej konzoly, volantu a sedadiel, bezpečnostných pásov, prístrojové krabice a iné miesta, čo vám umožní zabudnúť na ťažké jazdy. 5. Produkt nepotrebuje lepidlo, sa zasúva priamo do bočných dverí, alebo stredovej konzoly,jednoduchá montáž! Nebojte sa o gum pasta po odchode. Poznámky k inštalácii: (Nové) kapela hrana studené svetlo "studené svetlo s boku! Produkt nepotrebuje lepidlo, pripojte sa priamo do bočných dverí, alebo do medzery v palubnej doske, bezproblémovú inštaláciu! Nebojte publikované po stopy lepidla, je preferovaná nezávislých majiteľov! nainštalovaná! každý studeného svetla, všetky s nezávisle riadené, bezplatné pripojenie svetlá rozhranie môže znížiť prebytok alebo skryté vo vnútri výbava panel Svetlo bar priemer 2.3 MM, 5 MM s šitie okraj, inštalácia pohodlnejšie (konzoly, ktorý sa zapája priamo do štrbiny hrany, bez gum pasty) UPOZORNENIE: Pre všetkých záujemcov od Brazília, Brazília Príspevok, dočasne oznámila, že bude účtovať poplatok 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch) na objednávku, tak pred vami, aby ste lepšie vedela, kedy presne príde v Brazílii ciel, budete musieť zaplatiť 15 reais (asi 3,5 AMERICKÝCH dolároch) na objednávku pre daň.


  • Položka Dĺžka: 5M/196.8inch
  • Napätie: 12V(Svetlá sám je 110V)
  • Model Auta: Univerzálny
  • Názov Značky: JURUS
  • Položka Druh: Atmosféra Na Čítanie


Borkasvin
2020-12-26
5/5
AAA
Arturo Suarez 90
2020-11-05
5/5
The ribbon came without marriage! delivery to Irkutsk 21 days! quickly! But ----- the seller sent me the blue tape --- and I ordered the white one!!! wrote to the seller ---- he answers that it is white color!!! I sent him a photo of what should be white with his same advertising booklet ----- writes -- do not like to send back ..... and why should I send the wrong order at my own account ---- this is the seller's fault --- he sent the wrong!!!
Cjcharuk
2020-12-26
5/5
AAA

Napísať recenziu

Súvisiace produkty