Štítky: Zongshen 250 ml, atv bashan, 250 ml motocykel, bicykel elektrický motor auta s akumulátorom, nc250, cievka 125cc motora, cb250 piestových, zongshen 150cc časti, ax 1 honda, nc250 zs177mm.

€20.02 €33.37
 • Skladom
 • k880


Vážený zákazník, vítame vás na našej predajni, úprimne želáme si môžete vychutnať sami tu. Akékoľvek otázky, pls. neváhajte a kontaktujte nás. Poznámka: Prosím, porovnať naše výrobky s váš motocykel alebo predchádzajúce diely máte vážne VEĽKOSŤ, MODEL a iní, než nákup.

Vysoký Výkon pre brzdový kľúč: 250 ml CB250 Vzduchom chladený vhodné Pre Zongshen Loncin Off Road

a Chodu Motora GT-115

Balík Obsahuje:

1 ks x brzdový kľúč:

Vhodné Pre brzdový kľúč pre 250 ml CB250 Vzduchom chladený Zongshen Loncin Off-Road a Chodu Motora

Platby

1. Prosím potvrďte doručovaciu adresu a informácie skôr, než objednaní a zaplatení.

2. Budeme loď balík von do 3 pracovných dní po Alipay potvrdil platby.

3. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Prosím, informujte sa u svojho krajiny je vlastný úrad na určenie, či tieto dodatočné náklady budú pred vašim nákupom.

Zásielky

1. Prosím skontrolujte nasledovné poštovné čas na odkaz:

· Usa: o 15-25 pracovných dní

· Austrália/Nový Zéland /Európa: o 25-45 pracovných dní

· Rusko/Mexiko/Kanada/Španielsko: o 35-60 pracovných dní

· Brazília/Južná Afrika/Južná Amerika: o 45-90 pracovných dní

2. Niekedy medzinárodnú dopravu je z predajcov kontroly a bude mať vplyv mnoho faktorov. Prosím, neváhajte a ihneď nás kontaktujte na ďalšiu pomoc, ak ste havent dostala váš balíček po predpokladanom čase. Budeme sa snažiť v našich silách, na vyriešenie vášho problému a zabezpečiť si spokojný zákazník s nami. Ďakujeme za pochopenie a veľkú podporu.

Návrat

1. Každá položka bola kontrolovaná vo veľmi dobrom stave pred dodávaný. V prípade, že bol poškodený počas prepravy, nebudeme akceptovať návrat na výmenu alebo vrátenie peňazí.

2. Vráti sa musí vykonať do 30 dní potom ako kupujúci dostane tovar. A Kupujúci je zodpovedný za návrat poštovné, pokiaľ je položka nesprávne alebo chybné.

Kontakt

O spokojnosti zákazníkov je našou najvyššou cieľ. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás okamžite, budeme sa snažiť vyriešiť váš problém na prvýkrát. Avšak, vzhľadom na časové pásmo rozdiel medzi nami, niekedy nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 1 pracovný deň, že nám to umožňuje reagovať. Ďakujeme za pochopenie.

Spätná väzba

1. Ak máte akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém.

2. Ak ste spokojní s našimi položky a služby, 5 Star Pozitívna spätná Väzba bude veľmi ocenil. Vaša pozitívna spätná väzba bude veľkou inšpiráciou pre nás lepšie služby zákazníkom. Ďakujeme vám za vašu veľkú podporu.

Myslíte, že MOCER

Užite Si Nakupovanie Čas! Return 1. Každá položka bola kontrolovaná vo veľmi dobrom stave pred dodávaný. V prípade, že bol poškodený počas prepravy, nebudeme akceptovať návrat na výmenu alebo vrátenie peňazí. 2. Vráti sa musí vykonať do 30 dní potom ako kupujúci dostane tovar. A Kupujúci je zodpovedný za návrat poštovné, pokiaľ je položka nesprávne alebo chybné. Kontakt spokojnosti Zákazníkov je našou najvyššou cieľ. Ak máte akékoľvek otázky, prosím neváhajte a kontaktujte nás okamžite, budeme sa snažiť vyriešiť váš problém na prvýkrát. Avšak, vzhľadom na časové pásmo rozdiel medzi nami, niekedy nemusíme byť schopní odpovedať na vaše e-maily ihneď. Prosím, dovoľte 1 pracovný deň, že nám to umožňuje reagovať. Ďakujeme za pochopenie. Spätná väzba 1. Ak máte akýkoľvek problém, ihneď nás prosím kontaktujte predtým, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka. Budeme sa snažiť vyriešiť váš problém. 2. Ak ste spokojní s našimi položky a služby, 5 Star Pozitívna spätná Väzba bude veľmi ocenil. Vaša pozitívna spätná väzba bude veľkou inšpiráciou pre nás lepšie služby zákazníkom. Ďakujeme vám za vašu veľkú podporu. Myslíte, že MOCER Užite si Nakupovanie Čas! Vážení, náš 10-bod služby len vyžiada vašej piatich-star hodnotenie.


 • Položka Výška: 0inch
 • Názov Modelu: GT-115
 • Položka Druh: Brzdový kľúč
 • Druh Materiálu: OCELE
 • Položka Dĺžka: 0inch
 • Výtlak (ml): 250 ml
 • Položka Priemer: 0inch
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Položka Hmotnosť: 472g
 • Špeciálne Funkcie: Brzdový kľúč f
 • Položka Šírka: 0inch
 • Č. Valcov: 1 Valec


Napísať recenziu

Súvisiace produkty