Štítky: mongolskej župan, šaty mongolskej, mongolský národný, kockovaný šál, kožušiny mongolsko, kockovaný šál, luxusný prehoz, prehoz vlna, Deka Šatku, mince mongolsko.

€42.22 €53.44
 • Skladom
 • k515


Názov produktu : 100% cashmere šatku

Veľkosť produktu : 200*90 cm

Technológie : cashmere česanej procesu

Farebnú stálosť: > Medzinárodnej normy GB184014

Produkt Materiál : 100 % krúžok Cashmere

Hmotnosť výrobku : 80g

čo to je krúžok cashmere ?

Krúžok cashmere je najvyššia úroveň v cashmere proces, nie iba jeho pradenie a tkanie proces je veľmi prísny, ale aj výber materiálov je veľmi elegantný. Je potrebné vybrať cashmere s dĺžkou viac ako 38 mm, a stupeň jemnosti musí byť viac ako 200 super-česanej, aby sa nazýva krúžok zamat. Hebké a hodvábne, to je high-end textilného materiálu a je top voľbou pre luxusné výrobcov. Krúžok cashmere, tiež známy ako "kráľ cashmere", predstavuje najvyššiu úroveň cashmere plavidlá. Výber materiálov má vysoké požiadavky na cashmere dĺžky a jasnosť. Preto, jednu tonu cashmere môže produkovať iba 2 kg krúžok cashmere surovín, a nakoniec si vybrať 4 mm ultra-rukáv velvet, ktorý je česanej viac ako 50-krát. Materiály sú veľmi náročné. . Top-grade Arbas 100% pure cashmere je jedným z najtenších a najvzácnejšie krúžok cashmere materiálov na svete. Okrem toho, Tibetskej antilopy cashmere sa stala top voľbou pre textilné krúžok, zamatové priadze. A cashmere koza produkuje len 150-200 gramov za rok. Vzhľadom na nedostatok výroby (len 0,2% svetovej celkom živočíšnych vlákien výroba). Vynikajúca kvalita, cena v transakcia sa považuje za "vlákno klenot". "Vlákniny Kráľovná", tiež známe ako "mäkké zlato". V dôsledku geografických obmedzení, cashmere sa vyrába len v niekoľkých krajinách sveta. Čína je najväčším producentom cashmere kôz a cashmere, a cashmere výroby účty pre 60% svetovej produkcie celkom. Kvalita je tiež lepšia ako iné krajiny. V predovšetkým surový materiál na krúžok, zamatové môže produkovať krúžok, zamatové, ktoré predstavuje len jednu desatinu cashmere výroby, a musí mať velvet dĺžka 38mm. Rovnako ako v rovnakom diamond, to je tiež triedené, suroviny na výrobu krúžok, zamatové, platovej triedy musí byť v hornej časti cashmere. Pretože jeho cashmere priadza je veľmi jemné a ľahké, 100*220 CM je nadrozmerný a šál. Jedná sa iba o jednu päsť. To je veľmi ľahké, tenké, mäkké a teplé. To môže ľahko prejsť cez prsteň. Doma a v zahraničí, je vysoko žiadané do vyššej triedy.

Prečo To scarft je tak drahé ?

Cashmere je tenká vrstva z jemného zamatu, ktorá rastie na vonkajšej koža z kôz. To je zahrnutá v studenej korene kôz. Rastie v chladnom zimnom období, odoláva chladu, a spadne po otepľovania na jar. Prispôsobuje sa prirodzene klímy a je zriedkavé špeciálne živočíšnych vlákien. . Cashmere je veľmi drahé, nie iba z dôvodu nedostatku výroby (len 0,2% svetovej celkom živočíšnych vlákien výroba), ale čo je dôležitejšie, jeho vynikajúcu kvalitu a vlastnosti. V transakcii, je považovaný za "vlákno klenot". "Vlákniny Kráľovná".

1. Používame cashmere najvyššej kvality od Vnútorné Mongolsko , čo je o 15.5 micron v poriadku a 36-42 mm dlhé. Cashmere je mäkšie ako pravidelné vlny ,ktorá je osemkrát teplejšie ako ovčia vlna a 33% ľahší.

2. Cashmere vlákno, ktoré je v poriadku v štruktúre, silné, ľahké a mäkké . Odevy vyrobené z cashmere poskytujú vynikajúcu izoláciu. .

1. Tento šál je vyrobený z čistej vlny / cashmere a farbené prírodné rastlinné farbivá.

2. Šatka absolvoval rôzne bezpečnostné kontroly a kontroly kvality

Štát Kvality Útvaru Dohľadu nad Číny.

Takže, tu sú žiadne škodlivé látky vľavo v šatku , pls neumývajte šatka

opäť Nesprávne umývanie metódy výsledok v šatku škody.

1. Naša cena nie je zahŕňajú Colné Daň, ktoré by mali platiť pre kupujúcim .

2. Ak chcete mix mnoho rôznych štýl šatku , prosím, neváhajte contect s nami zmeniť

cena pre vás , vďaka .

3. Ruský zákazník, prosím, napíšte celý názov na Kozmetikamarilyn.sk objednávke , ak nie je úplné meno , nemôžete

dostanete tovar .

Cashmere šatku 1. Pri nosení cashmere výrobky, byť opatrní, aby ich čisté. Cashmere spodná bielizeň by mala byť jemne porazený ak chcete odstrániť prach. Na cashmere bunda môže byť jemne brúsený jemnou kefkou v smere z vlasov odstrániť prach. To môže tiež zabrániť kobylky z toho číha a ničiť. Hladké. Okrem toho, cashmere výrobky by sa mali umývať v čase. 2. Na cashmere produkty, ktoré prechádzajú cez musia umývať, žehliť, sušené a uložené po ukladajú na sezónu. To môže znížiť podmienky a rozsah plesní aphid činnosť, a môžu byť aj sterilizované insekticíd. 3. Pri skladovaní cashmere produkty, uložte ich do rovnej polohy, a to nie je zavesiť ich, aby sa zabránilo previsnuté deformácie, a nedošlo k zámene s inými predmetmi v rovnakom taška. 4. Uložené cashmere produkty by mali byť tienené pred svetlom, aby zabránili vyblednutiu. Oni by mali byť vetrané, v pohode, oprášil, vlhký, a nie je vystavený slnečnému žiareniu. 5. Cashmere je prírodné vlákno a obsahuje mnoho prírodných bielkovín, takže je ľahké byť napadnutý hmyzom. Aby sa tomu zabránilo, sušené cashmere produktov by malo byť sušené a potom uložené v čistého igelitového vrecka a pridal sa k gáfor. Zároveň dať plesniam-dôkaz anti-roztoč tablet okolo skrini, aby sa zabránilo cashmere výrobky z namočili a mildewed. Ale vyhýbajte sa priamemu kontaktu medzi anti-kaz agent a cashmere sveter.


 • Materiál: Cashmere
 • Štýl: Móda
 • Oddelenie Meno: Dospelý
 • Šatky Typ: šátek
 • Názov Značky: Naizaiga
 • Položka Druh: Šatky
 • Dĺžka Šatky: >175cm
 • Vzor Typ: Prehoz
 • Pohlavie: ŽENY
 • Číslo Modelu: Cashmere šatku


Napísať recenziu

Súvisiace produkty