Štítky: deko multi nástroj, štúdia tabl, nástroj ruka, angl brúska, m18 milwaukee, sklopná frézovanie tabuľka, multitul, brokovnice, pištole, vŕtačka mini, anker soundcor.

€28.14 €63.96
  • Skladom
  • k429


Vlastnosti produktu: Mini multifunkčné pracovný stôl BGT6300-1. Tabuľka je vhodná pre Mini Vŕtačka a vŕtací držiak série. To sa môže použiť aj na iné vhodné stroj. Pracovný stôl sa skladá z niekoľkých nastaviteľné úzko spájat slot hliníkovej zliatiny zloženie, môže garantovať minimálny priestor a zabezpečili presnosť. Pracovný stôl s tromi T tvarované drážky, štandardná veľkosť je 15X8X6mm. Váha je v prednej časti hnuteľného polohy. Nulové nastavenie ovládacie koliesko sa otáča kruh 1.25 mm. Mreža sa rovná 0,05 mm. X os Y os, vzdialenosť 200 mm, zdvih je 50mm. Pracovný stôl veľkosť je 310X90mm a výška 76 mm, vrátane dvoch pracovných svorku. Montážny otvor vzdialenosť: dva otvory 9.3 cm od najbližšieho je v strede je 9,8 cm, vzdialenosť je 11,2 cm

Venovať pozornosť: Prosím, sledovať vašu zásielku od www.17track.com Ak existuje akékoľvek oneskorenie v objednávke, prosím, spýtajte sa ma na obnovenie / predĺženie, aby sa pred otvorení sporu. Ďakujeme! Vezmite prosím na vedomie svoj plný názov a úplná adresa, alebo dokonca pozemok sa vráti späť. To je veľmi dôležité pre ruské! Ak si nie ste istí, akú veľkosť by ste mali zvoliť, povedzte mi, prosím, vašu výšku a hmotnosť a iné opatrenia, ak viete, tak že môžem poradiť o najlepší veľkosť

Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme pomohli našim kupujúcich, aby sa minimalizovalo riziko platenia daní. Ako našich skúseností, 95% tovaru môže dosiahnuť bez dane, ale NIE sme zodpovednosť za ŽIADNE dovozné dane alebo colného odkladu. Ak zásielku vrátiť späť k nám z dôvodu kupujúci odmietnuť platiť vyššie poplatky, NEMALI by sme sa pokúsiť odoslať zásielku do doby, kým kupujúci splniť tieto poplatky a zaplatiť . Ak sa rozhodnete DHL potrebné platiť dane potom, prosím, platiť dane. nebudeme zodpovední všetky dane. Ak nesúhlasíte, prosíme, neumiestňujte objednávky. Prosím, pochopenie a odpustiť . vďaka !

Sme neustále udržiavať presvedčenie: Zákazník je Boh ,servis je na prvom mieste! len usilovať o 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu a bude sa snažiť ponúknuť čo najlepšie služby pre našich zákazníkov. Ak máte akýkoľvek problém, o výrobok, alebo nakupovanie v našom obchode.prosím, neváhajte a kontaktujte nás e-mailom alebo Kozmetikamarilyn.sk správu,Budeme ponúkať naše najlepšie služby a problém vyriešiť čo najskôr. Pracovná doba: pondelok-piatok (09:00-18:00 GMT+8, AMERICKÝ Tichomorský čas 18:00-03:00 ) odchádzame pozitívnu spätnú väzbu na každý zákazníci väčšinou . Na podporu zdravého Ali spoločenstva, dúfame, že sa vám bude robiť to isté aj nám. 1) Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, dajte nám možnosť vyriešiť problém pred odchodom nás negatívna spätná väzba 2) Sme si istí, že vždy existuje riešenie a nechceme zlé spätnú väzbu, ako sa končí. 3) Najlepšie zľavy pre láskavo. Vaša spokojnosť je vždy naším cieľom. 1) Platba by mala byť dokončená v priebehu 3 dní, alebo bude zrušená, ktoré systém automaticky. 2) Prosím, byť istí, že vaša platba je bezpečne uchovávať Kozmetikamarilyn.sk, kým potvrdenie o prevzatí tovaru. 3) V záujme ochrany kupujúcich a predávajúcich, Kozmetikamarilyn.sk je potrebné 8-24 hodín na overenie platby. Potom objednávky bude dodaný do 3 pracovných dní (s výnimkou víkendov a sviatkov) raz platby vymazané.


  • Číslo Modelu: BGT6300-1
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Názov Značky: AMYAMY
  • Certifikácia: CE
  • DIY Dodávky: Kovoobrábanie


Rrrick97
2020-11-16
5/5
Nice table, no backdoors.
Erlan Mukanov 83
2020-10-24
5/5
I liked the table. Made very neat and high quality. Luftov is nowhere, the move is smooth. The whole body is aluminum, screws are steel, screw bushings are plastic, screw nuts are bronze. To eliminate the Lufts, there are screws that press the bronze pads on the wedges. I took it for slicing of keyways on steel shafts. They will rarely work and milling metal with a small feed and a small depth, so I think the design will stand. Equipment, as in the description. Delivery from Moscow to Arkhangelsk Region 8 days. Product and seller recommend.

Napísať recenziu

Súvisiace produkty