Štítky: chromecast tv, lacné tetovanie nábytok, maquinas tetovanie stroj, pero tetovanie bezdrôtové, machin tetovanie, dočasné tetovanie, pero rakety, starožitný tetovanie zbraň, ambíciou tetovanie, pero stroj magnetica.

€209.55 €295.13
  • Skladom
  • k403


Prečítajte si tieto slová pred zakúpením

Tento stroj nemôže zmeniť napätie tým, nakláňanie sa prepne napätie cez jediné tlačidlo

Ako sledovať napätie

Dvakrát kliknite na tlačidlo na zvýšenie a zníženie napätia, rôzne napätia sú zobrazené rôzne indikátory

O napätie indikátor

Ako ukazuje obrázok, modrá kontrolka predstavuje 7 voltov

Ako na nabíjanie batérie

Sme v balíku poslal nabíjačku, a každú batériu je potrebné nabiť za 1,5 hodiny. Upozorňujeme, že po skončení používania stroja, musíte odstrániť batériu z počítača, pretože to zostane v pohotovostnom stave, batéria energie bude pokračovať do kanalizácie, zvyčajne po noci, batériu je potrebné nabiť

veľkosť

Steh Frekvencia: 25 -140 Hz Zdvih: 4 mm Pohon: Striedavý DC motor Rozmery : 33,0 x 125,0 mm Hmotnosť:152 g (bez batérie), 184 g (s batériou)

stroj info

S SOL Nova Neobmedzený, máme aj rozšírené neporovnateľné vlastnosti SOL Nova pridaním za predpokladu, že s user-friendly, nabíjateľnú batériu. Funkcie kompletné výkonové jednotky boli integrované do tejto bezdrôtový tetovanie stroj, ktorý, ako SOL Nova Neobmedzený dlhšie ako dodáva náhradnú batériu je potrebné nabiť. Tetovanie nikdy nebolo jednoduchšie a intuitívnejšie alebo viac voľný - neobmedzený zážitok! SOL Nova Unlimited je k dispozícii v dvoch verziách, ktoré sa líšia vo svojich úderov. Neobmedzené 3.5 má zdvih 3,5 mm, ktorý poskytuje dobrú rovnováhu medzi podšívkou a tieňovanie. Ak potrebujete väčší výkon pre náročné podšívka a farby, balenie, vyberte Neobmedzený 4.0 4.0 mm zdvih. SOL Nova Unlimited je napájaný Panasonic NCR18500A bunky. Ak potrebujete viac ako dve batérie dodáva, môžete ich získať od miestnej batérie obchod. SOL NOVA NEOBMEDZENÉ - CHEYENNE JE PRVÝ BEZDRÔTOVÝ TETOVANIE STROJ Maximálnu slobodu pohybu cez bezdrôtové operácie Minimálne 5 hodín prevádzkového času s iba 3 hodiny, doba nabíjania (na 5V a min. 2A) Cheyenne-typické, tiché a nízkymi vibráciami prevádzky 3,5 mm/0.14 palcový zdvih (SOL Nova Neobmedzený 3.5) pre dobrú rovnováhu medzi riadkami a tieňovanie 4.0 mm/0.16 palcový zdvih (SOL Nova Neobmedzený 4.0) pre náročných podšívka a farba balenie Plynulo nastaviteľné ihly hĺbka (0 - 4,0 mm SOL Nova Neobmedzený 3.5, 0,25 – 4,25 mm SOL Nova Neobmedzený 4.0) Jednoduché kryt

O tom, ako používať tento stroj info

Horná indikátor je napätie displej. Dvakrát kliknite na tlačidlo na nastavenie napätia, resp. zastupujúci 5-12 voltov. Nižšie indikátor predstavuje zostávajúce sily pohon, červená predstavuje potrebné nabiť a zelená farba predstavuje dostatočný výkon.

balík obsahuje

1 ks tetovanie stroj 1 nabíjačky batérií 2 plus batérie 1 ks Skladovanie taška


  • Komoditné Certifikácie Kvality: GS
  • Názov Značky: ambíciou
  • Druh: Tetovanie Zbraň
  • Zbraň Typ: elektrické
  • Materiál: Hliník
  • Číslo Modelu: Sol Nova Neobmedzený
  • Pôvod: CN(Pôvodu)


Ggkaddiobba
2021-02-11
5/5
Great quality

Napísať recenziu

Súvisiace produkty