Štítky: kolo epoxidové lepidlo, lepidlo super, tekuté lepidlo dávkovač, lepidlo živica, epoxidové lepidlo, diy dávkovač na tekuté, epoxidové silikónového lepidla, ihla lepidlo dávkovač, sklo dávkovač na tekuté, lepidlo šperky.

€353.52
 • Skladom
 • k332


Popis produktu som ntroduction dávkovací ventil sa skladá zo štyroch častí valca, ventil telo a materiál valca, a lepidlo na montáž. Valec a ventil tela sú oddelené rozšírené tesniaci materiál na zabránenie lepidlo z bolo narušené do valca. Valec a valec sú pripojené k ventilom telo dávkovací ventil na zabezpečenie concentricity s valca. Pneumatický valec je dojatý elektromagnetický ventil riadiť centrum tyč hore a dole a hore a dole, pohyb centrum rod sa používa na dosiahnutie otváranie a zatváranie lepidla. Klasifikácia Podľa spôsobu otvárania a zatvárania, dávkovací ventil je rozdelený do: piest typ dávkovací ventil, náprstok typ dávkovací ventil, výťah typ dávkovací ventil, membránový ventil, dvojité kvapaliny dávkovací ventil, Y typ ventilu, manuálna Dávkovací ventil, sprej dávkovací ventil, keramický ventil, jet dávkovací ventil rozdiel rôzne prepínania režimov, použiteľné kvapaliny sa líši sania typ dávkovací ventil prijíma pohybe smerom nahor zatvorte gumy štruktúry, tak, že lepidlo je zastavený a lepidlo je nefunkčné späť v rovnakom čase, a zostávajúce lepidlo na zostávajúce ihla je znížená, tak, že výdaj nevyskytuje. Únik, kreslenie a iné javy. Na náprstok-typ dávkovací ventil a sací-typ dávkovací ventil sú opačného uzavretie štruktúry, a lepidlo je veľmi rýchly. Aplikácia

Široko používané v elektronických výrobkov, mobilný telefón tlačidlá, LED žiarovky, LCD, elektrické spínače, domáce spotrebiče, batérie, balenie, klávesnica a myš, transformátory, golfové loptičky, cievky, fotoaparáty, motory, zdravotnícke vybavenie, hodinky, slúchadlá, reproduktory a iné aplikácie.

Názov produktu: Dynamický dva-kvapalina, ventil Model: V-118AB Pracovných forma: zdvíhacie zadné nasávanie Operačný viskozita: 1-1.000.000 cps Kŕmenie tlak: Body materiál: zliatina hliníka+304 nerezovej ocele Vstup veľkosť: 1/4"nf(f) Prietok nariadenia: jemné nastavenie Pracovný tlak: 4-7kgf/cm Lepidlo pomer: 1:1/2/3/4/5

Package zahrnuté v-118AB Dávkovací Ventil * 1(Zásuvky pomer: 1: 1) 1 * Dynamický miešanie trubice

O Platbu

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

O zásielke

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu.

4. Obrázky uvedené nie sú skutočné položky a sú pre referenčné účely.

5. Ak ste nedostali vašu zásielku do 30 dní od zaplatenia, prosím, kontaktujte nás. Budeme sledovať zásielky a dostať späť k vám čo najskôr odpoveď. Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

O spätnú väzbu

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.


 • Lepidlo pomer: 1
 • Kŕmenie tlak: <10 kg
 • Materiál Telesa: Hliníková zliatina+304 nerezovej ocele
 • Pracovný formulár: zdvíhanie zadnej sacie
 • Prietok nariadenia: jemné nastavenie
 • Pracovný Tlak: 4-7Kgf/cm
 • Operačný viskozita: 1-1.000.000 cps
 • Číslo Modelu: O-118AB
 • Druh: Sú epoxidy


Napísať recenziu

Súvisiace produkty