Štítky: wifi modul mi, esp8266 relé, fm modul, esp12f, diy electron auta, 8266 esp, modul relé, att telefóny, esp01 relé, ESP8266.

€3.28 €3.53
  • Skladom
  • k1318


Popis Produktu

1. Popis:

Na 5V dual WiFi relé modul používa ESP-01, ako WiFi modul a je kompatibilný s 8 bitových MCU žetónov. Len jednoduchú konfiguráciu proces môže realizovať bezdrôtové ovládanie 2 spôsob relé pomocou mobilného telefónu APLIKÁCIU v sieti lan.

2. Funkcia:

>. Na palube vysoký výkon mikroprocesora STM8S103 a ESP-01 WiFi moduly.

>. Modul má 2 prevádzkové režimy práce:

Režim 1: mobilný telefón je priamo namontovaný na WiFi modul.

Režim 2: mobilné telefóny a WiFi moduly sú vybavené na smerovače súčasne

Ďalšie funkcie: tiež sa dá použiť ako USB relé, keď ESP-01 sa vytiahol.

>.Prenosová vzdialenosť:

V otvorenom prostredí, maximálne stabilný, prenosová vzdialenosť je 100 M, keď je mobilný telefón je pripojený na WiFi modul.

>. Pri WiFi modul a mobilný telefón sa vykonáva na router v rovnakom čase, prepravnej vzdialenosti závisí od intenzity signálu router.

>. Použitie Smartcongig technológie mobilný telefón je na APP ESP-01 WiFi modul, ak chcete kompletný účet a heslo konfigurácie, nakonfigurovaný užívateľské meno a heslo pamäťovej funkcie.

>. Na palube 5V, 10A//250V AC 10A//30V DC relé, ktoré môžu byť priebežne vytiahol for100 tisíc krát, má dióda vypúšťanie ochrany, krátky čas odozvy.

>. Rada výber režimu a v reálnom čase pracovať indikátor stavu.

>. Vyhradené UART debug rozhranie a STM8 PLÁVAŤ program stiahnuť rozhranie.

>. Doska veľkosť: 59*40 mm.

3. Prevádzkové pokyny:

Pripravte nasledujúce nástroje pred použitím:

5V/1A napájací adaptér a APLIKÁCIE "ESP Dotyk--Demo"

Krok 1: 5V/1A adaptér, pozitívne a negatívne póly moci sú pripojené na V+ a V - modul, resp.

Krok 2: Android mobilný terminál inštalácia APLIKÁCIE"Esp Dotyk--Dem ", pre prvé použitie pracovať v režime 2-ESP-01 modulu konfigurácia WiFi číslo účtu a heslo.

Krok 3: Android mobilný terminál nainštalujte APLIKÁCIU "Easy TCP--20", TCP prenos nástroj, použiť na odosielanie ovládanie relé pokyny. Kliknite na "ZMENIŤ", a potom zadajte 2 ovládanie relé pokyny a názvy a obsah (návod forme HEX) podľa šedé bloky v rozhraní.

4. Návod na použitie dva prevádzkové režimy a ďalšie funkcie:

Prevádzkový režim 1 (mobilný telefón upevnený na ESP-01 modul) pokyny:

>. Zapojte ESP-01 modul, modul moc. O 4 sekundy neskôr, zelené svetlo sa zmenilo od zániku do 2 sekúnd blikať. Popis konfigurácie ukončené.

>. AP hotspot signál odoslané prostredníctvom mobilného telefónu pripojený k ESP--01 modul.

>. Otvorí "EasyTCP--20" APP, a klikne na tlačidlo "PRIPOJIŤ"". Po pripojenie úspešné, zelená bliká pomaly od 2 sekúnd do normálu. Kliknite na sivé políčko poslať návod na ovládanie spínač relé.

Prevádzkový režim 2(mobilné telefóny a WiFi moduly sú vybavené na smerovače súčasne)

Pokyny:

>. Zapojte ESP--01 modul, modul napájania, svetlo zelené svetlo do pomaly blikať, stlačte tlačidlo S1 prepnite na režim 2. Modré svetlo, asi 1 minúty neskôr sa do 0,5 S flash, uvedie sa čaká na "Esp Dotyk--Demo" "APP" pre jeho konfigurácie WiFi účet a heslo.

>. V tomto čase, telefónne linky pripojené k smerovaču. Open", Esp Dotyk - Demo" "APP", zadajte heslo smerovača, kliknite na tlačidlo "Potvrdiť".

>. Čaká na konfiguráciu uspieť, ak APLIKÁCIA zobrazí rozhranie ESP-01 IP (napríklad 192.168.0.189) adresa, čo naznačuje, že ESP--01 modul úspešne pripojil k smerovaču, a automaticky si pamätať číslo účtu a heslo. Ďalší vstup 2 režim automaticky pripojiť (asi 20-60. ROKOCH pripojiť).

Je dôležité poznamenať, že 192.168.0.189 IP adresa je dynamicky priradené ESP-01 modul prostredníctvom smerovača. Adresa môže zmeniť po ďalšom pripojení. Môžete vidieť v reálnom čase IP adresu ESP-01 modul v smerovač je zariadenie zoznamu.

>. Otvorí "Easy TCP--20" APP, a klikne na tlačidlo "PRIPOJIŤ". Ak je pripojenie úspešné, zelená bliká svetlo od 2 sekúnd do normálu. Kliknite na sivé políčko poslať návod na ovládanie spínač relé.

5. Teplé tipy:

>. Prvýkrát pomocou konfigurácie WIFI heslo čas by byť trochu dlhšie (asi 1 min.). Po ukončení ďalšom spustení konfigurácie vyžaduje iba 20 sekúnd, môže byť automaticky pripojený.

>. Ak chcete nahradiť router, výpadky elektriny môže reštartovať alebo stlačením S2 tlačidlo (stlačte S2 kľúč bude odstrániť predchádzajúcu pamäť, WIFI účet a heslo). Pod Režim 2 nakonfigurovať ESP--01 WiFi účet a heslo.

>. Router signál, keď ESP--01 pamäť je slabá alebo nevedie k spojenie prerušenia v oblasti služieb, zelená zanikajú a pokúste sa pripojiť automaticky. Kľúčovým v tomto procese neplatné štátu. Keď zelené svetlo na 2 sekundy a pomaly obnoviť spojenie, ktoré má blikať.

>. Mód 1 a mód 2 iba vtedy, keď zelené svetlo na 2 sekundy a pomaly bliká alebo svieti tlačidlo môže byť použitý pre zvyšok čip, vlastná konfigurácia, alebo čakať na proces konfigurácie. Tlačidlo je neplatné.

>. ESP--01 a ESP--01 nemajú žiadny časový limit mechanizmus, mobilného telefónu, údaje z viac ako 6 minút bude automaticky odpojiť TCP. Potom kliknite na "EasyTCP--20" APLIKÁCIE v pravom hornom rohu na "PRIPOJIŤ" znovu vytvorte spojenie.


  • stav: Nové
  • Názov Značky: Smmnas
  • Druh: Regulátor Napätia
  • Aplikácia: Iné


Napísať recenziu

Súvisiace produkty