Štítky: 4g tracker, prenosný gps tracker sim, gp tracker, android apk, gps relé tracker, mini gps lokátor mini, tracker vehicl, coban gps tracker, tk102b, ios gps tracker.

€213.76
 • Skladom
 • k1248


Highlights: 1. Nepremokavé IP66 úrovni,Je možné Podporu 9-40V napätie

2. Vstavaný GSM, GPS anténu, kompaktný, elegantný vzhľad

3. Podpora GPS a LBS (Location based service), dvojité sledovania riešenia

4. Podpora SMS/GPRS/Siete Internet, prenos dát.

5. Podpora konfigurovať nastavenia na diaľku.

6. Nastaviť viacero funkcií zabezpečenia, sledovanie, monitorovanie dohľadu, tiesňové poplachy a riadenia v plnom rozsahu.

7. Cut off olej a výkon systému. 8. Sledovanie webových stránok platformu podpory Multi-jazyk

Prehľad:

Pracuje na základe existujúcich GSM/GPRS a GPS satelitov, Nastaviť viacero funkcií zabezpečenia, sledovanie, monitorovanie dohľadu, tiesňové poplachy a riadenia. Tento produkt môžete vyhľadať a sledovať všetkých vzdialených cieľov pomocou SMS alebo internet.

Funkcia:

1.Jedno Umiestnenie. Ak ste hovor z autorizovaného telefónneho čísla, bude to zavesiť a správa reálnom čase a mieste

2.Auto sledovať priebežne. * Skladby s obmedzenou krát na časový interval, * Sledovať s neobmedzeným krát na časový interval * Smart sledovať na čas a vzdialenosť, interval

3.Medzníky update automaticky

Tracker bude aktualizovať pozície automaticky, ak chcete webovú platformu akonáhle vozidlo zmena v smere jazdy cez vopred nastaviť uhol hodnota na forme hladkej dráhe v súlade so skutočným road, táto funkcia je účinná iba v GPRS režime.

4.GPS drift potlačenie.

Táto funkcia je predvolene deaktivované. Údaje GPS sa zastaviť aktualizáciu, ak vozidlo nie je jazdy (ACC je VYPNUTÉ) a zemepisnú šírku a dĺžku vždy udržať rovnaké, a dáta GPS aktualizácie automaticky, keď vozidlo je v pohybe.

5.Presný názov ulice

Musíte nastaviť APN vašej miestnej siete GSM pre SIM kartu v tracker prvý pred použitím tejto funkcie.

6.Location based service (LBS) / Cell-ID Umiestnenie

Ak tracker nemôže vytvoriť solídny GPS Fix, bude to vypočítať svoju polohu pomocou Cell-ID GSM umiestnenie, Poloha správy budú obsahovať GPS súradnice poslednej známej pozície, rovnako ako LAK kód, Zadanie LAC kód "Príručka Track" menu sledovania webu platforma www.gpstrackerxy.com bude vám umožní vidieť trackera aktuálnu polohu.

7.Hlas Monitor

Poslať návod na zariadenie, prvý, potom zariadenie bude zase do režime monitora, teraz, ak chcete uskutočniť hovor na číslo SIM v prístroji, bude to vyzdvihnúť váš hovor automaticky a budete môcť sledovať hlas okolo prístroja!

8.Údaje Načítať prihlásenie

Keď tracker strate zariadenia GSM signál, alebo pád off-line od GPRS, tracker sa prihlásiť na sledovanie polohy a upozornenia sa automaticky v SD kartu, na základe vopred stanovených podmienkach, keď GSM signál získať späť, všetky prípade upozornenia bude automaticky zaslaný do autorizovaného čísla alebo web platform (server), ale zaznamenávajú údaje sledovania by mal byť naložené na webovú platformu cez SMS príkaz.

.

10.Poslať tretích strán na správu

11.SIM karta Rovnováhu Dopytu

12.ACC pracuje alarm

Tracker sa poslať "ACC na+latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla, keď detekuje zapaľovanie zapnuté, to znamená, že na vozidle boli začala; a tracker bude poslať "ACC off+latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla, keď je zapaľovanie vypnuté a ACC je mimo, to znamená, že vozidlá boli zastavené.

13.Rameno

Používateľ sa musí zastaviť motor, (ktorý je ACC je nižšie napätie).Posielanie SMS "rameno+heslo" keď sa zatvorili dvere a odišiel. Budete nastaviť rameno stav zlyhať, ak je motor zapnutý (ACC je vysoké napätie), bude odpoveď "nastaviť fail! pls vypnúť ACC"

14.Odzbrojiť.

Podľa deaktiváciu režim, prístroj nebude alarm v prípade, ak sú dvere otvorené, snímač vibrated alebo motor je spustený.

15.Rozhodnúť, koľko krát poplašných správ.

16.Funkcia Budíka

*Low battery alarm : Tracker pošle SMS "nízky stav batérie+zemepisná šírka/zemepisná dĺžka" na autorizované čísla 2 krát celkovo v 15 minút interval, keď napätie batérie bude asi 3.55 V.

*Externý Napájací poplašné

*GPS blind Spot alert: Tracker zašle upozornenie SMS "bez gps+posledného platného zemepisná šírka/zemepisná dĺžka pred stratil signál"

*Geo-plot : Nastaviť geo-plot pre jednotku, na obmedziť jej pohyby v rámci okresu ,bude jednotka poslať správu autorizovaný číslo, ak ho poruší okrese.

*Multi-area management

*Pohyb upozornenie: Keď jednotka zostane nehybne na mieste pre 3-10 minút príjem signálu GPS môže užívateľ poslať SMS"presunúť+heslo+space+0200" na tracker (Predpokladám, že oblasti v okruhu 200 metrov, podporuje 4-ciferné najviac. Jednotka: Meter). To bude odpoveď "presunúť OK". V prípade takéhoto pohybu (predvolená vzdialenosť 200 m), pošle SMS "Presunúť+ latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla v rozpätí 3 minút.

*Viac ako rýchlosť alarm: Poslať SMS "rýchlosť+heslo+space+080" jednotky (predpokladajme, že rýchlosť je 80km/h), a to bude odpoveď "rýchlosť OK!". Ak cieľový pohyby presahujúce 80km/h, jednotka sa poslať SMS "rýchlosť+080!+ latitude & zemepisná dĺžka" na autorizované čísla ,bude to len poslať jednu SMS v 3 minút v SMS režime, keď prekročenia rýchlosti ; na siréna pípne 1 času, keď prekročenia rýchlosti 1 čas.


 • Auto Napájanie: 9-40V
 • GPS typ: GPS Tracker
 • Moc Von: W
 • Špeciálne Funkcie: Nepremokavé
 • Gps Modul: Áno
 • Položka Veľkosť: 96*53*16 mm
 • Umiestnenie: GPS a LBS
 • Názov Modelu: TK303F
 • Hmotnosť: 70g
 • Nepremokavé: IP66 Úrovni
 • Veľkosť Obrazovky: Do 2 Palcov
 • Výdrž Batérie: 30 Hodín & Up
 • Sledovanie webových stránok platformu podporu: Multi-jazyky
 • Napätie: 12V
 • Záruka: jeden rok
 • Špeciálne: Cut off olej a moc systém
 • Sieť: GSM/GPRS
 • Názov Značky: MiCODUS
 • Quad Band: 850/900/1800/1900Mhz
 • GPS citlivosť : -159dBm


Kulinchenko S
2020-12-02
1/5
thay didn't delivered

Napísať recenziu

Súvisiace produkty